|  

 +90 (216) 452 8612

 bilgi@caytas.com.tr


Çay denince ilk akla gelen marka Çaykur, Mediacat dergisinde yaklaşıkiki senedir yürüttüğü “Ajans Çaycıları” köşesini sahneye taşıdı.Felis Ödül gecesine ajans çaycılarını davet edenÇaykur, verdiği anlamlı teşekkür ödülü ile geceye renk kattı. Heyecanın yükseldiği ödül töreninin bu sürpriz açılışı, katılan ajans ve davetlilertarafından ayakta alkışlandı.


Çaykur & Mediacat işbirliğinde yaklaşık iki senedir yürütülen Ajans Çaycıları  projesinde 18 kreatif, medya ve dijital ajansın çaycıları  ile yapılan sıcak ve esprili röportajlardan derlenen video gösterimi ile başlayan ödül töreni, ajansların değişmez emektarları, abileri, ablaları olan, ajans çalışanlarının kendi ifadeleri ile ajansın “güven ve samimiyet” sembolü olan çaycıların sahneye davet edilerek Çaykur’un hazırladığı özel teşekkür ödüllerini almaları ile taçlandı. Türkiye’nin önde gelen ajanslarında çalışan, uzun yıllardır sektör profesyonellerini ağırlayan, baş tacı eden, gün içinde kendi ekiplerini yorulmadan “çaylayan” çaycıları bu anlamlı ödülle hatırlayan ve hatırlatan Çaykur, çayın gündelik hayatımızdaki yerini özgün bir anlatımla bir kez daha ortaya koydu.  

Çaykur, Brandweek kapsamında düzenlenen Felis ödül  töreninde çayın değerini bilen bu gizli kahramanları, Kapital medya tarafından belirlenen  kriterlerde değerlendirilerek ‘’Yılın Ajans Çaycıları’’nı  ödüllendirdi . 

Çaykur; sevgiyle üretilen ve tüketilen,  hayatımızın her anının içinde olan, bir içecekten çok daha fazla anlamlar içeren çaya değer verenleri farklı ve özgün projelerle ortaya koymaya devam ediyor.

Detaylı bilgi için;
İkbal KARÇE
Telefon : 0549 782 8518
E-Posta : ikbal.karce@caytas.com.tr

 


ID : 1479824523209949, 22.11.2016 17:07:35 - 1270
PAYLAŞ :  |