Altın Değerindeki Çaykur Altınbaş’ı demlemek artık çok kolay

Türkiye’nin en sevilen çay markası Çaykur, çay tiryakilerinin yıllardır keyifle içtiği ve yakından tanıdığı Altınbaş çay ailesini büyütüyor. Çaykur’un yüksek kalitedeki ürünü Altınbaş artık kolaydemlik ve kolay bardak’ta…

Çayın altın değerindeki en üst yapraklarıyla harmanlanan,  Çaykur Altınbaş Çayı, şimdi bu mükemmel demli çay keyfini kolaylıkla birlikte sunuyor.

“Kolayca demle, kolayca temizle  ” sloganıyla televizyonlara yansıyan yedi farklı reklam filminde hepimizin gündelik hayatında mutlaka karşı karşıya geldiği zorluklara gönderme yapan Çaykur, oysa altın değerinde Altınbaş çay demlemenin çok kolay olduğunu dile getiriyor.  

Altınbaş Ailesi Büyüdü!

Her bardakta gerçek çay keyfine kolayca ulaşmak isteyenler için geliştirilen Çaykur Klasik  Altınbaş  kolay demlik ve kolay bardak çaylara  farklı tatlar arayan çay severler için Tomurcuklu (bergamotlu) çeşitleri de eklendi. Ayrıca Altınbaş ailesinin geleneksel çay serisi de 100 gramlık şık metal kutularında klasik, Tomurcuklu (bergamotlu) ve  karanfilli seçenekleri ile  raflarda yerini aldı.

Detaylı bilgi için;

İkbal Karçe                  
0549 782 85 18                     
ikbal.karce@caytas.com.tr 

MENU

Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi yaşatmak için çerezler kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, gizlilik politikamızı kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Accept