Büyük Türkiye’nin Büyük Soğuk Çayı DİDİ’ye Altın EFFIE Ödülü

Reklamcılar Derneği ve Reklam verenler Derneği’nin, 2005 yılından bu yana A.M.A American Marketing Association ve Effie Worldwide Inc. lisansıyla düzenlediği Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nın 2017 yılı kazananları8 Mayıs akşamı düzenlenen ödül töreninde duyuruldu. 309 başvuru yapılan Effie 2017’de 183 kampanya finale kaldı.

En etkili reklam ve pazarlama iletişimi kampanyalarının ödüllendirildiği ve reklamın “etkinlik” boyutuna yaptığı vurgu ile öne çıkan Effie ödüllerinde Didi Soğuk Çay, sektörel ayrım yapılmaksızın değerlendirme yapılan Özel Ödüller bölümünün“Sürdürülebilir Başarı” kategorisinde Altın Effie’nin sahibi oldu.

Özel ödüllerden biri olan Sürdürülebilir Başarı kategorisine, üç yıl ya da daha uzun bir süre boyunca başarısının sürdürülebilirliğini somut verilerle ortaya koyabilmiş olan vakalar yarışabiliyor.

Piyasayagirişinden itibaren farklı pazarlama yaklaşımı ile dikkat çeken ve kategori dinamiklerini değiştirerektoplam soğuk çay pazarını 3 kattan fazla büyüten “Didi” soğuk çay,bu ödüllebelirlediği pazarlama stratejisi ve yürüttüğü iletişiminin “etkisini” bir kez daha tescillemiş oldu.

MENU

Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi yaşatmak için çerezler kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, gizlilik politikamızı kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Accept