Çaykur Gaziantep’te Karadeniz rüzgârı estirdi !

Gaziantep’te 25 ve 26 Ekim tarihlerinde ilk defa düzenlenen Karadeniz Günleri, bir bardak sıcak çay etrafında toplanılan, birlik ve beraberliğin en güzel anlarına sahne oldu. ÇaykurKaradeniz’de harmanladığı lezzetleri Gazianteplilerin beğenisine sundu.

Yöresel Karadeniz yemeklerinin sunulduğu, geleneksel kıyafetlerin ve eşyaların sergilendiği Karadeniz Günleri’nde Karadenizli ve Gaziantepli sanatçılarla ve çeşitli yarışmalarla keyifli iki gün geçiren Gaziantep halkı; Karadeniz’in simgesi Çaykur’a da yoğun ilgi gösterdi.

Sevilen tiyatro sanatçısı Gafur Uzuner’in sunduğu etkinlik Masal Parkı’nda düzenlendi. Gaziantep Halk Oyunu Ekibi’nin “Hoş Geldin Karadeniz, Seni Kucaklıyoruz” ve Rize’nin Halk Oyunları  “Hoş bulduk Gaziantep” içerikli gösterileri ile izleyicilerden tam not aldı. Karadeniz Günlerinde  Gaziantepli  ve Karadenizli ses sanatçılarıyla  Gaziantep halkına  müzik şöleni  yaşatıldı.

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği Karadeniz ve Gaziantep  arasında gönül köprüsü kuran bu iki günde Gazianteplileri sağlıklı çay ile buluşturan Çaykur, tüm Türkiye’nin en sevilen  ve sahiplenilen çay markası olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Detaylı bilgi için Bersay İletişim Danışmanlığı
Gizem Ülgür
+90 554 829 23 48
gizem.ulgur@bersay.com.tr

MENU

Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi yaşatmak için çerezler kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, gizlilik politikamızı kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Accept