Emojiler Arasına Çay Bardağının Eklenmesi İçin #teamojinow

Sıcakta, soğukta, güne başlarken, günü bitirirken, kız isterken, işte kafayı toplarken, muhabbet ederken,  bir dostun derdini dinlerken, ağlarken, gülerken, yediğimiz her şeyle, günün her anında çay içen ve çayı seven bir ülkeyiz biz.

Öyle ki kişi başına en fazla çay tüketen ülkeyiz!

‘’Çay’’ bizim hayatımızda vazgeçilmez olmuşken, neden sanal ortamda çay içemiyoruz? Neden sushi, hamburger, taco, pizza gibi ülkelerin simgesi haline gelmiş emojiler var da, ülkemizin simgesi haline gelmiş ve efsane olan ince belli çay bardağı yok? Oysa hepimizin içinden Whatsapp’ta yazışırken ‘’çayı koy, geliyorum’’ demek gelmiyor mu?

İnce belli çay bardağımızın her gün kullandığımız emojiler arasında yer almasını çok istiyoruz ve Çaykur olarak bu konuda yalnız olmadığımızı biliyoruz.

İnce belli çay bardağı emojisine ne kadar ihtiyacımız olduğunu göstermemizde bize destek ol, Emojiler arasına Türk çayının eklenmesi için   #TEAmojiNOW etiketi ile mesajını paylaşarak kampanyaya sen de katıl!

Detaylı bilgi için

İkbal KARÇE
Tel. : 0549 782 85 18
E-Mail : ikbal.karce@caytas.com.tr

MENU

Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi yaşatmak için çerezler kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, gizlilik politikamızı kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Accept