Felis Ödül Töreninde Çaykur’dan Anlamlı Ödül…

Çay denince ilk akla gelen marka Çaykur, Mediacat dergisinde yaklaşık üç senedir yürüttüğü “Ajans Çaycıları” köşesini 2. Kez sahneye taşıdı. Felis Ödül gecesine ziyaret ettiği ajansların çaycılarını davet eden Çaykur, verdiği anlamlı teşekkür ödülü ile geceye renk kattı. Heyecanın yükseldiği ödül töreninin bu sürpriz açılışı, katılan ajans ve davetliler tarafından ayakta alkışlandı.

Çaykur & Mediacat işbirliğinde yaklaşık üç senedir yürütülen Ajans Çaycıları projesinde 29 kreatif, medya ve dijital ajansın çaycıları ile yapılan sıcak ve esprili röportajlardan derlenen video gösterimi ile başlayan ödül töreni, ajansların değişmez emektarları, abileri, ablaları olan, ajans çalışanlarının kendi ifadeleri ile ajansın “güven ve samimiyet” sembolü olan çaycıların sahneye davet edilerek Çaykur’un hazırladığı özel teşekkür ödüllerini almaları ile taçlandı. Türkiye’nin önde gelen ajanslarında çalışan, uzun yıllardır sektör profesyonellerini ağırlayan, baş tacı eden, gün içinde kendi ekiplerini yorulmadan “çaylayan” çaycıları bu anlamlı ödülle hatırlayan ve hatırlatan Çaykur, çayın gündelik hayatımızdaki yerini özgün bir anlatımla bir kez daha ortaya koydu.

Çaykur, Brandweek kapsamında düzenlenen Felis ödül töreninde çayın değerini bilen bu gizli kahramanları, Kapital medya tarafından belirlenen kriterlerde değerlendirilerek ‘’Yılın Ajans Çaycıları’’nı ödüllendirdi.

Bu özgün projeyle Çaykur, “Markalı İçerik ve Eğlence Bölümü/Kullanım entegrasyon kategorileri/Basılı içerik kulanım ya da entegrasyonu’’ alanında da Felis ödülüne layık görüldü.

Çaykur; sevgiyle üretilen ve tüketilen,hayatımızın her anının içinde olan, bir içecekten çok daha fazla anlamlar içeren çaya değer verenleri farklı ve özgün projelerle desteklemeye devam ediyor.

Detaylı bilgi için

İkbal KARÇE
Tel. : 0549 782 85 18
E-Mail : ikbal.karce@caytas.com.tr

MENU

Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi yaşatmak için çerezler kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, gizlilik politikamızı kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Accept