Galaksinin En Soğuk Çayı Didi Gururla Sunar!

Didi’nin yeni reklam kampanyasıyla birlikte uzaydan gelen ve tüm yurtta etkisi hissedilecek soğuk hava dalgası, tüm galaksiyi deetkisi altına alacak. “Galaksinin en soğuk çayı” sloganıyla hazırlanan, Pascal Nouma’nın ve Mustafa Topaloğlu’nun rol aldığı filmler bol kahkaha vaad ediyor.

Pascal Nouma ve Mustafa Topaloğlu’nun sohbetlerine tanıklık edeceğimiz filmlerde, ikilinin birbirlerine yaptıkları şakalar yaz sıcaklarında izleyenleri epey bir serinletecek. Çekimlerin oldukça eğlenceli geçtiği filmler, ikilinin enerjisini, samimiyetini ve zekasını da ekranlara yansıtmakta oldukça başarılı. 3 günde tamamlanan çekimlerde, ellerinden Didi’yi bir an biledüşürmeyen ikilinin, çekimler esnasında kaç Didi içtiği ise tam olarak bilinmiyor.

Ramazan ve bayram dönemleri de dahil olmak üzere, bu yaz ekranları renklendirecek reklam filmlerini ise Can Ulkay yönetti. Dünyaca ünlü bir sporcuya, bir galaksi starının eşlik ettiği reklam kampanyasıyla Didi, iletişimdeki sıradışı yaklaşımını bir adım daha öteye taşıyor. Büyük Türkiye’nin büyük soğuk çayıyken, sınırlarını iyice genişletip“Galaksinin en soğuk çayı” oluyor. Bu esnada da, yine yaza damgasını vuracak ve çok konuşulacak bir işe imza atmayı başarıyor.

MENU

Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi yaşatmak için çerezler kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, gizlilik politikamızı kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Accept